Kompetencje

Event marketing

Identyfikacja wizualna, kreacja
graficzna i produkcja

Gadżety reklamowe
i upominki

Eventy Live & Digital

E-marketing

Projektowanie graficzne

Gadżety reklamowe

Video / Foto

Nasze marki


Brand Department to agencja z dużym doświadczeniem, która w pełni wywiązała się z powierzonych zadań.

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Agencje Reklamowa Brand Department. Zlecane projekty są zawsze realizowane rzetelnie z należyta starannością. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zaangażowanie, inicjatywa, gotowość do szybkiego działania oraz elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta.

Z Brand Department mam przyjemność pracować od 6 lat. Przez ten czas agencja dała poznać jako solidny, rzetelny i terminowy wykonawca powierzonych projektów marketingowych.

Agencja Brand Department realizuje projekty z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Nietuzinkowe pomysły, dobra komunikacja oraz terminowość to cechy szczególnie wyróżniające agencję na rynku.

Wraz z agencją Brand Department realizujmy projekty marketingowe z zakresu tworzenia materiałów graficznych oraz event marketingu. Tym, co cenimy najbardziej w naszej współpracy jest kreatywność oraz sprawna i jasna komunikacja, dzięki której realizacje przebiegają szybko i profesjonalnie.

Bardzo pozytywnie wspominam naszą współpracę przy organizacji eventów dla naszych serwisów.

Chciałbym podziękować agencji Brand Departament za organizację działań wystawienniczych w trakcie Kongresu Medycyny Estetycznej. Pomimo bardzo krótkiego czasu na przygotowanie projektu, agencja stanęła na wysokości zadania i stworzyła stoisko na najwyższym poziomie.

Brand Department to agencja, z która współpracujemy od wielu lat. Posiada ogromne doświadczenie w branży, a jej zespół wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem i indywidualnym podejście do każdego zlecenia. Zawsze terminowy i solidny partner do współpracy.

Czy pracowałeś kiedyś z agencja, która słucha i poszerza Twoja wizje zamiast ja zmieniać? Brand Department taka właśnie jest. Wspólnie zbudujecie koncept, z którego będziecie dumni. Tak, jak ja ze współpracy z nimi!

Brand Department to agencja, z którą współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Agencja wykazała się dużą kreatywnością i bardzo dobrze reagowała na zmieniające się potrzeby projektu. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, a także zaangażowanie i miła atmosfera współpracy sprawiły, że firma jest godna polecenia. Na pewno nie raz skorzystamy z jej usług.